Tagi

BUZIL clinex Katrin Clinex W3 Multi inclusive Clinex W3 Forte CLINEX DYSTRYBUTOR BUCASAN dozownik do papieru EROL gym ECOLABEL Clinex Glas Nano Protect Silver Magiczna Noc utrzymanie czystości FUGI plama SANIFLOW Clienx W3 CLINEX OPINIE CZYSZCZENIE GRESU higiena w klubach fitness chemia piktogramy Clinex Glass Egejski Owoc sprzatanie przedszkola SPRZĄTANIE POBUDOWLANE odplamianie DEZYNFEKCJA Clinex W3 Bacti CLINEX 4DIRT FOAM POZNAŃ foodtrack czystość dywan Clinex Scent Tasmański Czar Paryski Wdzięk Clinex Max Dirt MLECZKO DO CZYSZCZENIA PŁYTY CER środki czystości dla firm sprząt MYCIE PIANOWE dps DIY plamy clinex scent magiczna noc odświeżacz powietrza dozownik do mydła MLECZKO DO WC fitness ŚRODKI CZYSTOŚCI Clinex Glass Profit Słoneczny Dzień przedszkolach czyszczenie fug wdeptana guma SANIBOND DOCZYSZCZANIE siłownia utrzymanie czystości chemia profesjonalna chemia gosp detergenty Clinex Glass Foam Hawajska Wanilia sprzątanie żłobka Jak wyczyścić fugi guma BUDENAT Clinex Active Bio CLINEX BARREN CLINEX DYSTRYBUTOR POZNAŃ środki czystości do foodtrack dezynfekcja przychodnia lekarska etykiety środków czystości Clinex Scent Paryski Wdzięk Tasmański Czar CLINEX SPRZEDAŻ HURTOWA MLECZKO DO INDUKCJI anti-spot zmiany w oznakowaniu środków czy Clinex W3 Active Shield CLINEX KATALOG SPRZĄTANIE Foodtrack tapicerka DOZOWNIKI clinex scent słoneczny dzień scent automatyczny dozownik STRONGER basen i pływalnia PLANTA Clinex W3 Active Alpejska Łąka żłobkach jak zadbać o czystość fug wtarta guma
Rewolucyjny sposób na uporczywe zabrudzenia i plamy

Rewolucyjny sposób na uporczywe zabrudzenia i plamy

Utworzony 2020-07-16 przez CLINEX Home, Blog Clinex - środki czystości 838

Jak tego nie robić?

Trudne zabrudzenia skłaniają nas do zastosowania różnych środków i wykorzystania mniej i bardziej sprawdzonych metod czyszczenia. W efekcie bardzo często uszkadzamy powierzchnię czyszczoną, a zabrudzenie nie zostaje usunięte. Domowe sposoby tj. woda z solą, octem czy też sodą oczyszczoną są skutecznymi sposobami tylko na niektóre plamy, nie możemy ich stosować także na wszystkie rodzaje powierzchni. Drobinki soli mogą porysować delikatne szkło i drewno, z kolei ocet przyczynia się niekiedy do wystąpienia nieestetycznych przebarwień.

Ślady po taśmie klejącej czy też gumę do  żucia próbujemy usunąć, zeskrobując ją z powierzchni. Zabieg ten pozostawia na powierzchni zarysowania i trwale ją uszkadza. Nie zaleca się również stosowania silnie żrących środków, które usuwając zabrudzenie, jednocześnie niszczą powierzchnię.

Profesjonalne odplamianie

Trudne w usunięciu zabrudzenia wymagają rozsądnego wyboru specjalnie przeznaczonych do tego środków. Odplamiaczem na uporczywe plamy jest Clinex Anti-Spot usuwający zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie. Można go stosować na takie powierzchnie, jak tapicerki, wykładziny i wszelkie powierzchnie zmywalne. Jego skład został opracowany  tak, aby był on bezpieczny dla czyszczonej powierzchni, dlatego nie wykorzystano w nim substancji wybielających i rozjaśniaczy. Dzięki temu mamy pewność, że czyszczona powierzchnia zachowa swój estetyczny wygląd i kolor. Clinex Anti-Spot przeznaczony jest do usuwania takich zabrudzeń, jak ślady obuwia i opon, smoła, klej, żywica, bitumen, ślady po nalepkach i etykietach, wosk ze świec tusz z pieczątek i kopiarek, ślady po folii samoprzylepnej i guma do żucia.

Clinex Anti-Spot jest wygodny w użyciu, w praktycznej puszce o pojemności 250 ml. Przed jego pierwszym użyciem należy wykonać test na czyszczonej powierzchni w mało widocznym miejscu. Następnie wstrząsamy puszkę i nanosimy preparat na zabrudzone miejsce. Czekamy aż zabrudzenie się rozpuści, trwa to ok. 1 minuty. Do zebrania środka wykorzystujemy chłonne, bezbarwne czyściwo.

Odplamiacz Clinex Anti-Spot znajduje swoje zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak również w biurach, zakładach przemysłowych oraz warsztatach samochodowych. Można go stosować do wykładzin tekstylnych z włosia naturalnego i sztucznego, a także do dywanów i mebli tapicerowanych. Jest bezpieczny, a jednocześnie skuteczny zawsze wtedy, kiedy inne techniki usuwania zabrudzeń zawodzą.

Poniżej znajduje się link do filmu, prezentującego działanie produktu Anti-Spot.

https://youtu.be/fXT7I66gWd0