Clinex 4Dirt 1L

Cena:

13,28 zł brutto

( 10,80 zł netto )

Biodegradowalny, uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń.

Dostępne pojemności: 1L, 5L, 10L

Więcej
~11
1l

- +

 
Opis

Właściwości:

Skoncentrowany,uniwersalny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego typu trudnych, tłustych zabrudzeń z powierzchni takich jak: posadzki betonowe, PCV,, kamień naturalny i sztuczny, kafle, itp. znajdujących się w przemyśle i gastronomii. Doskonale rozpuszcza stare zanieczyszczenia olejowo-tłuszczowe pochodzenia zwierzęcego, roślinnego oraz zanieczyszczenia ropopochodne i wielowarstwowe powłoki brudu. Skutecznie usuwa zabrudzenia kuchenne i przemysłowe. Nadaje się do mycia maszyn i urządzeń.. Może być stosowany w myciu ręcznym i maszynowym oraz do prania odzieży roboczej. Do maszynowego i ręcznego mycia podłóg gresowych, terazzo, betonowych, wykonanych z żywic epoksydowych oraz PCV, linoleum i kauczuku.

Zastosowanie:
Do mycia wodoodpornych powierzchni w gastronomii i przemyśle przetwórczym, posadzek przemysłowych w halach produkcyjnych, zakładach remontowych, warsztatach samochodowych.

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni stosować rozcieńczenie od 50 do 500ml/10L zimnej wody. Do prania odzieży roboczej od 10 do 100ml/10L wody.

KARTA MSDS CLINEX 4DIRT


Mycie maszynowe  Ręczne mycie posadzek  Poziom pH w preparacie 11

 
Cechy
Wartość pH ~11
Pojemność 1l

Napisz komentarz

Clinex 4Dirt 1L

Biodegradowalny, uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń.

Dostępne pojemności: 1L, 5L, 10L

Napisz komentarz

 
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Zobacz też

Pozostałe produkty z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: