Clinex Active Truck NF 5L

Cena:

57,81 zł brutto

( 47,00 zł netto )

Średniej mocy piana aktywna do mycia bezdotykowego

Więcej

- +

 
Opis

Właściwości
Alkaliczny, wysokowydajny koncentrat piany aktywnej do mycia ręcznego i bezdotykowego. Skutecznie rozpuszcza i usuwa zanieczyszczenia drogowe oraz inne uporczywe zabrudzenia.

Zastosowanie
Do pianowego, natryskowego lub ręcznego mycia samochodów dostawczych, ciężarowych, naczep, cystern, plandek, wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Sposób użycia
Stosować zgodnie z poniższymi rozcieńczeniami oraz zaleceniami producentów urządzeń pianotwórczych. Rozcieńczać wodą. Nanieść przy pomocy urządzenia ciśnieniowego lub pianotwórczego od dolnych partii nadwozia do górnych, odczekać 1 minutę a następnie obficie spłukać wodą. Mycie samochodów ciężarowych: mycie ręczne - od 30 do 50 ml na 1 litr wody; lanca pianotwórcza - od 200 do 350 ml na 1 litr wody; Mycie naczep, cystern,plandek: opryskiwacz - od 75 do 100 ml na 1 litr wody; Mycie podwozi, kół: Opryskiwacz - od 100 do 200 ml na 1 litr wody. Przetestować w niewidocznym miejscu, jeżeli próba wypadła niepomyślnie nie używać preparatu. Nie używać bezpośrednio na słońcu lub gdy powierzchnia jest gorąca w dotyku.pH 13

Napisz komentarz

Clinex Active Truck NF 5L

Średniej mocy piana aktywna do mycia bezdotykowego

Napisz komentarz

 
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Pozostałe produkty z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: