Clinex Grill 12x1L

Cena:

191,88 zł brutto

( 156,00 zł netto )

Płyn do mycia grilli, piekarników i szyb kominkowych Clinex Grill.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

Więcej
~13
1l
12 szt.

- +

 
Opis

Właściwości
Preparat Clinex Grill to zaawansowany technologicznie preparat do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień i przypaleń. Clinex Grill to preparat o bardzo silnym działaniu, doskonale nadaje się do usuwania tłustych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Preparat Clinex Grill tworzy aktywną pianę, która idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

Zastosowanie
Środek zalecany do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, rożna, rusztów, płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, komór wędzarnianych, szyb kominkowych oraz rollerów do kiełbasek. Preparat Clinex Grill nie niszczy powierzchni emaliowanych. Może być stosowany w technologii "aktywnej piany". Nie stosować na powierzchnie lakierowane, wykonanych z aluminium i miedzi (może powodować utlenianie metalu).

Sposób użycia
Preparat Clinex Grill stosować zawsze na zimnych (schłodzonych) piekarnikach i rusztach. Przed użyciem wstrząsnąć. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię nie rozcieńczony preparat Clinex Grill. Pozostawić na około 5-10 minut do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie czyszczone powierzchnie należy spłukać dokładnie wodą. Po skończonej pracy końcówkę spryskiwacza osuszyć papierowym ręcznikiem i zabezpieczyć przekręcając końcówkę w pozycję "OFF". Nie stosować na powierzchnie wykonane z aluminium i miedzi

Karta MSDS Clinex Grill

Świadectwo Jakości Zdrowotnej Clinex Grillczyszczenie pieców i piekarnikówczyszczenie rusztów i grillipH 13

 
Cechy
Wartość pH ~13
Pojemność 1l
Opakowanie zbiorcze 12 szt.

Napisz komentarz

Clinex Grill 12x1L

Płyn do mycia grilli, piekarników i szyb kominkowych Clinex Grill.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

Napisz komentarz

 
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Zobacz też

Pozostałe produkty z tej samej kategorii