Clinex Shine Steel

Cena:

24,11 zł brutto

( 19,60 zł netto )

Preparat czyszcząco-nabłyszczający do stali nierdzewnej Clinex Shine Steel.

Dostępne pojemności: 650ml, 5L

Więcej
5l

- +

 
Opis

Właściwości
Preparat Clinex Shine Steel przeznaczony jest do czyszczenia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej. Nadaje się do pielęgnacji szafek, zmywarek, lad chłodniczych, blaszanych obić drzwi wind i innych urządzeń ze stali szlachetnej. Clinex Shine Steel charakteryzuje się łatwością rozprowadzania, nie pozostawiając na czyszczonej powierzchni tłustych plam, smug. Ujednolica czyszczoną powierzchnię, nadając jej połysk, konserwacje i chroni przed ponownym zabrudzeniem. Preparatu nie należy stosować do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Zastosowanie
Preparat Clinex Shine Steel szczególnie polecany jest do czyszczenia zewnętrznej oraz wewnętrznej zabudowy wind, balustrad, parapetów, klamek, gzymsów, podestów, listw ochronnych, urządzeń oraz mebli ze stali nierdzewnej.

Sposób użycia
Preparat Clinex Shine Steel jest gotowy do użycia. Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić niewielką ilość środka na suchą, czystą powierzchnię. Następnie równomiernie rozprowadzić i wytrzeć do uzyskania naturalnego połysku. Preparat usuwa brud i zacieki bez zarysowań.

Karta MSDS Clinex Shine Steel


mycie ręcznenabłyszczanie mebli

 
Cechy
Pojemność 5l

Napisz komentarz

Clinex Shine Steel

Preparat czyszcząco-nabłyszczający do stali nierdzewnej Clinex Shine Steel.

Dostępne pojemności: 650ml, 5L

Napisz komentarz

 
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Zobacz też

Pozostałe produkty z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: