Clinex W3 Multi 5L

Cena:

64,58 zł brutto

( 52,50 zł netto )

Płyn do mycia łazienek i odkamieniania posadzek podłogowych Clinex W3 Multi.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

Więcej
5l

- +

 
Opis

Właściwości
Wysokowydajny, skoncentrowany i szybko działający środek Clinex W3 Multi do codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych kwaso i wodoodpornych (np. muszle klozetowe, pisuary, bidety, umywalki z porcelany, ceramiki. Preparat Clinex W3 Multi przeznaczony jet również do gruntownego mycia posadzek w halach przemysłowych, basenach kąpielowych, pomieszczeniach sanitarnych, doskonale sprawdza się do czyszczenia fug. Skutecznie usuwa kamień wodny, osady wapienne, cementowe, urynowe, rdzę, tłuszcze oraz pozostałości mydlane. Posiada przyjemny zapach.

Zastosowanie
Zastosować odpowiedni roztwór preparatu Clinex W3 Multi w zależności od stosowanej metody mycia. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego mycia (z użyciem odpieniacza). Środek przeznaczony do mycia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych (piece konwekcyjne, bemary, kotły warzelne itp.), do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, wanien, umywalek, kabin natryskowych, kafelek, otworów ściekowych, syfonów.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Na silne zabrudzenia stosować Clinex W3 Multi bez rozcieńczenia. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut i obficie spłukać wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować rozcieńczenia w% (od 50ml do 300ml środka na 10l wody).

Karta msds Clinex W3 Multi

czyszczenie babin prysznicowychczyszczenie toaletpH 1

 
Cechy
Pojemność 5l

Napisz komentarz

Clinex W3 Multi 5L

Płyn do mycia łazienek i odkamieniania posadzek podłogowych Clinex W3 Multi.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

Napisz komentarz

 
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Zobacz też

Pozostałe produkty z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: