Szanowni Państwo!CleanMarket Polska - to prężny zespół młodych ludzi, którzy chcą zaproponować Państwu rzetelną i uczciwą współpracę. Jesteśmy obecni na rynku tej branży od ponad 10 lat. Cleanmarket Polska dokłada wszelkich starań aby zostać numerem jeden na Polskim rynku w tej branży, nie największym ale najlepszym. Działalność naszej firmy opiera się przede wszystkim na dystrybucji profesjonalnych środków czystości bawarskiej firmy Buzil na który, posiadamy certyfikat autoryzacyjny oraz polskiego producenta firmy Amtra producenta produktów marki Clinex.

  


Środki czystości to jednak nie wszystko w naszej ofercie znajdą Państwo również sprzęt do ręcznego i mechanicznego czyszczenia wszelkich powierzchni, renomowanych firm TTS, Truvox, TMB, Santoema, Nilfisk, oraz Viper - których to marek również jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

 


Materiały higieniczne KATRIN, WEPA, Papernet, Tork.

Buzil to produkty najwyższej jakości, których użycie zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług z jednoczesnym zachowaniem wszelkich norm i certyfikatów łącznie z europejskim certyfikatem środowiskowym ISO14001. Przy stałej współpracy zapewniamy bezpłatnie (umowa dzierżawy) stacje dozujące do automatów myjąco zbierających. Tecno Troley System to znakomite wózki serwisowe (również hotelowe), mopy, stelaże, kije teleskopowe, szczotki oraz sprzęt do mycia i sprzątania każdego typu powierzchni. Łącząc nasze blisko 10 letnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach możemy zaproponować Państwu doradztwo i wsparcie techniczne, które pomogą rozwiązać problemy związane z utrzymaniem higieny na wysokim poziomie. Podpowiemy Państwu jak i czym pracować, aby uzyskać jak najlepsze efekty oraz rozwiązania mające na celu efektywną pracę z jednoczesnym zredukowaniem kosztów. W związku z wprowadzeniem do firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją żywności systemu HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) służący zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnemu żywności firma może zaproponować Państwu opracowanie „Planów Higieny" oraz dostarczenie niezbędnych środków i urządzeń. Plany higieny to nie tylko HACCP, ale również obiekty sportowe, biura, szkoły, baseny itp. Ww. dokument ma na celu pomóc osobom wykonującym pracę w doborze środków czystości do odpowiednich powierzchni a także ich odpowiednim dozowaniu. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i w przyszłości zaowocuje długofalową i satysfakcjonują obie Strony współpracą.


Zapraszamy Państwa również do składania zapytań ofertowych drogą elektroniczną.


Łącząc wyrazy szacunku


CleanMarket Polska