Usługi sprzątania

Cykliczne sprzątanie biur i fachowe mycie okien stanowią niejednokrotnie problematyczne wyzwanie - nie tylko dla firm. Mamy propozycję:

Eco Duster: firma sprzątającaPolecamy, współpracującą z nami od wielu lat, doświadczoną i profesjonalną firmę sprzątającą Eco Duster. Firma działa nie tylko w Poznaniu, ale i na terenie wielkopolski.

Specjalnością Eco Duster jest kontraktowe i abonamentowe sprzątanie powierzchni biurowych, takich jak kancelarie czy biura podróży, ale również, wymagające szczególnej staranności prac, gabinety lekarskie. Stałymi klientami firmy sprzątającej są też biura podróży, szkoły i lokale gastronomiczne. Oprócz utrzymania czystości w firmach, lokalach użytkowych, mieszkaniach oraz domach prywatnych, firma oferuje również sprzątanie hal produkcyjnych oraz sprzątanie po budowie i remontach. Doświadczeni pracownicy firmy Eco Duster realizując swoje usługi, korzystają z ze specjalistycznego sprzętu oraz z profesjonalnych chemicznych środków czystości. Dzięki temu firma może realizować skomplikowane usługi, jak: czyszczenie i zabezpieczanie posadzek, czyszczenie wykładzin i tapicerki oraz konserwacja skóry. Oferta wraz z przykładowym cennikiem usług firmy Eco Duster znajduje się na stronie internetowej firmy www.eco-duster.pl. Na stronie znajduje się również lista klientów wraz z licznymi referencjami potwierdzającymi fachowość i rzetelność wykonywanych usług.