Usługi sprzątania

Cykliczne sprzątanie biur i fachowe mycie okien stanowią niejednokrotnie problematyczne wyzwanie - nie tylko dla firm. Mamy propozycję:

Eco Duster: firma sprzątająca
Polecamy, współpracującą z nami od wielu lat, doświadczoną i profesjonalną firmę sprzątającą Berry Cleaning Services. Firma działa nie tylko w Poznaniu, ale i na terenie wielkopolski.

Specjalnością Berry Cleaning Services jest mycie zewnętrznych przeszkleń metodą osmotyczną jak i mycie wewnętrzne przeszkleń. Firma wykonuje również usługi związane z kontraktowym i abonamentowym sprzątaniem powierzchni biurowych, jak również, wymagających szczególnej staranności prac w gabinetach lekarskich.  Oprócz utrzymania czystości w firmach, lokalach użytkowych, mieszkaniach oraz domach prywatnych, firma oferuje również sprzątanie hal produkcyjnych oraz sprzątanie po budowie i remontach. Doświadczeni pracownicy firmy Berry cs realizując swoje usługi, korzystają z ze specjalistycznego sprzętu oraz z profesjonalnych chemicznych środków czystości. Dzięki temu firma może realizować skomplikowane usługi, jak: czyszczenie i zabezpieczanie posadzek, czyszczenie wykładzin i tapicerki oraz konserwacja skóry. Oferta wraz z przykładowym cennikiem usług firmy Berry Cleaning Services znajduje się na stronie internetowej firmy www.berrycs.pl. Na stronie znajduje się również lista klientów wraz z licznymi referencjami potwierdzającymi fachowość i rzetelność wykonywanych usług.