NILFISK AERO 26-21 PC

Cena:

1 070,10 zł brutto

( 870,00 zł netto )

Kompaktowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń suchych i mokrych

Więcej
37,5x39x53
9
230/1/50-60/16
5
3600
210/21
1250/1000
64
25
PET

- +

 
Opis

Kompaktowa i lekka konstrukcja oraz wytrzymałość i trwałość co cechy nowych odkurzaczy AERO przeznaczonych do pracy na sucho i mokro. Możesz je łatwo i bez większego wysiłku przetransportować i przewieść w samochodzie. Po zakończonej pracy zbiornik można łatwo i szybko opróżnić wyrzucając śmieci bezpośrednio do kontenera, w czym pomaga metalowa rączka, lub poprzez usunięcie standardowego worka tekstylnego na pył. System czyszczenia filtra Push&Clean zmniejsza straty w wydajności pracy odkurzacza i zwiększa jego skuteczność. Nowe AERO jest wyposażone w kilka nowych punktów mocowań akcesoriów m.in dla węża ssącego, ssawek czy kabla elektrycznego a dwupunktowy system mocowania rur ssących sprawia, że całość jest bardzo stabilna.

AERO 26 jest także dostępne z wersją filtra L z większą siłą ssania wraz z systemem regulacji przepływu powietrza - własciwy wybór dla profesjonalistów pracujących z elektronarzędziami.

AERO 26 jest kompaktowym i łatwym w użyciu odkurzaczem - jest to idelany wybór do prac w warsztatach. Ze względu na swój mały ciężar, półautomatyczny system czyszczenia filtra, ergonomiczną konstrukcję nowe AERO świetnie sprawdza sie również jako wsparcie dla pracowników na budowach, w serwisach samochodowych w czy nawet do niektórych zadań w przemyśle.

Wszystkie modele z tej grupy zostały wyposażone w system czyszczenia filtra Push&Clean oraz wydmuchu powietrza. Dodatkowo jeden z nich (X) posiada mechanizm zwijania kabla zasilającego. 25 litrowy zbiornik na pył zapewnia dużą mobilność dzięki zastosowaniu kółek transportowych i rączki do jego łatwiejszego przenoszenia i opróżniania - opcją jest zbiornik INOX ze stali nierdzewnej. Gniazdo do elektronerzędzi z systemem AutoOnOff (dostępnym w modelach -21), który aktywuje odkurzacz tylko wtedy, kiedy pracuje elektronarzędzie. Pracując z wiertarką, szlifierką czy piłą tarczową AERO 26 zapewni dodatkowo właściwe wyciszenie i obniżenie poziomu hałasu.

  • Zmywalny filtr PET o skuteczności filtracji na poziomie 99,9%
  • System akcesoriów MultiFit dla podniesienia elastyczności pracy
  • Standardowy system mocowania akcesoriów i kabla zasilającego System wydmuchu powietrza
  • Stabilne koła i ergonomiczna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy
  • Opcjonalny system zwijania kabla zasilającego
  • Model do pracy z pyłami w klasie L z regulacją przepływu powietrza
 
Cechy
Wymiary LxWxH (mm) 37,5x39x53
Ciężar (kg) 9
Zasilanie (V/~/Hz/A) 230/1/50-60/16
Długość kabla elektrycznego (m) 5
Przepływ powietrza (l/min) 3600
Podciśnienie (mBar/kPa) 210/21
Moc Pmax/Piec (W) 1250/1000
Głośność pracy (dB(A)) 64
Pojemność zbiornika (L-max) 25
Filtr główny poliester PET

Napisz komentarz

NILFISK AERO 26-21 PC

Kompaktowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń suchych i mokrych

Napisz komentarz

 
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Pozostałe produkty z tej samej kategorii